Про нас

Наша компанія розпочала свій шлях близько 20 років тому під назвою "Весільний світ." За цей період ми завоювали лідерство на ринку весільного текстилю і продовжуємо його утримувати по сьогоднішній день. Проте на досягнутому не зупиняємось. Здійснивши ребрендинг у 2019 році, ми запустили торгову марку Wedding Style задля кращого розкриття і реалізації внутрішнього потенціалу компанії, впізнаваності у світі весільної індустрії та прагнення стати його світовим центром!


Ми вважаємо, що любов і пристрасть до того, що робиш – є головною запорукою успіху.  Що честь та гідність на чолі з повагою до кожного клієнта допомагає налагоджувати довготривалу співпрацю, що є основною ціллю нашої компанії!

Саме тому, ми завжди орієнтуємось на потреби наших клієнтів, щоб бути для них надійним партнером та вірним помічником. Наша мета – підібрати для Вас такі рішення, які б перевершили усі очікування. Ми завжди прислухаємося до Вашої думки, враховуємо бажання розвивати свій бізнес, прагнення до нових успіхів і намагаємося допомогти Вам у цьому.


Команда Wedding Style пристрасно працює, щоб бути попереду трендів і щоб Ви отримували найексклюзивніші мережива та шантильї для створення неперевершених весільних образів нарівні з всесвітньовідомими дизайнерами.


Наша компанія напряму працює з виробниками весільних тканин, тому ми пропонуємо якісний товар за доступними цінами – як гуртом, так і в роздріб. 

Ми працюємо, передусім, на Ваше благо. Лише Ваш Успіх означає наш успіх. І ми прикладемо максимум зусиль для того, щоб наше партнерство тривало якомога довше!