блискучі тканини

Блискучі тканини для весільної сукні в асортименті магазину Wedding Style

Блискучі тканини зачаровують наречених по всьому світу і в усі часи. Гарна поверхня, на якій грають промені сонця, робить весільний образ особливо святковим. І що важливо, гарно і урочисто буде виглядати, як довга сукня з блискучої тканини, так і короткий весільний наряд.

Ми пропонуємо вам дещо відчути святкову атмосферу і подивитися на тканини з блиском від Wedding Style. Чим цікавий відео-огляд:

 • ви зможете дізнатися про те, які блискучі тканини є в каталозі інтернет-магазину;
 • побачите, як себе поводять ті чи інші тканини;
 • отримаєте прямі посилання, щоб купити тканину блискучу на плаття.

Креп-сатин як один із варіантів тканини з глянцем

Тканина креп-сатин – це матеріал, який поєднав у собі усі переваги крепу та сатину. Така тканина є пружною, гладкою та не зминається. Лицьова сторона креп-сатину завдяки гарному блиску стає схожою на шовк чи атлас. При цьому, тканина зберігає шорстку структуру крепу.

Який креп-сатин можна підібрати, якщо вам потрібна блискуча тканина для весільної сукні:

 • CS83. Це креп-сатин з характерною крепу структурою. Тканина зовсім не еластична. Матеріал доволі цупкий, важкий та гарно падає.
 • S117. Також різновид креп-сатину. Головною відмінністю цієї ткани є хороша еластичність. Матеріал тягнеться в обидві сторони. Тканина легка, але при цьому гарно падає.

Атлас – ідеальний приклад блискучої тканини

Гарний глянцевий блиск і гладка поверхня відрізняють тканину атлас серед асортименту базових матеріалів. Тканина атлас для плаття використовують, щоб створити цілісний образ або як підкладку. Усе залежить від особливостей даного матеріалу.

На відео представлено декілька варіантів атласної тканини з глянцем в асортименті магазину Wedding Style:

 • CS62. М’який та дуже щільний атлас. Тканина має гладку поверхню та яскравий глянцевий блиск. Цей атлас слизький та нееластичний. У роботі лягає гарними важкими складками.
 • S53A. Стретч-атлас. Тканина Стретч-атлас. Ткань значно тонша попереднього матеріалу і добре тягнеться. Такий блискучий матеріал для сукні можна використовувати як підкладку.
 • S37. Доволі щільний прокатний атлас. Таку тканину ідеально використовувати, щоб пошити весільну сукню з широкими складками.

Пропонуємо вам також ознайомитися з більш детальними характеристиками та повним асортиментом атласних тканин у каталозі Wedding Style.

Органза і тафта – тонка тканина для яскравих нарядів

Надаючи перевагу тканині органза чи тафта, ви досягаєте кількох цілей одночасно. По-перше, ви можете купити блискучу тканину недорого. По-друге, ваш весільний наряд виглядатиме дорого та розкішно. Як таке можливе? Тафта та органза – це тканини, які самі собою виглядають особливо святково. А якщо вони ще й гарно блистять – тоді ефектний святковий наряд за доступною ціною створити стає зовсім не складно.

Ви можете ознайомитися з деякими варіантами цих тканин у нашому невеликому відео-огляді:

 • PO3028. Органза флам. Тканина з яскравим блиском. Гарно переливається та мерехтить. Така органза дуже легка. Підходить для повітряних та об’ємних деталей весільного образу.
 • NT. Органза «Шанель» має дуже сильний глянцевий блиск. Матеріал легкий та тонкий.
 • EY36-1. Напівпрозора тафта. Гарний блискучий матеріал для неповторних весільних суконь. Ця тканина має характерний для тафти шарудливий ефект, що надає їй певної родзинки.

Варіанти блискучих тканин, з якими ви познайомилися на відео, – це лише незначна частина нашого асортименту. Каталог інтернет-магазину Wedding Style нараховує більше 200 позицій весільних тканин. Обирайте тільки кращі полотна та створюйте власні шедеври.