basic lace

Чарівна легкість. Вибираємо тканину-основу для ефектного весільного образу

Тканина, обрана для весільної сукні, – це набагато більше, аніж просто матеріал. Адже кожна наречена уявляє та створює її, свою сукню, яка буде особлива і чарівна. Кожна деталь, кожен сантиметр сукні – це продуманий пазл, який, у результаті, складається в незабутню картину. І так важливо в урочистий день відчувати себе впевнено та комфортно у своєму весільному вбранні.

Але кожна сукня, як і все навколо, має свою основу. Правильно обрана база – це вже хороший початок. І команда «Wedding Style» це точно знає. Тому ми підібрали для вас кілька варіантів, щоб ви могли обрати тканина-основа. За допомогою даних матеріалів ви зможете створити свою весільну картину.

Якою буває тканина-основа

  • RS31076 – дуже м’яка сітка з акуратним квітковим візерунком. Малюнок вишитий зверху по сітці, що надає полотну об’єму та рельєфності. Тканина добре тягнеться в різні боки.
  • RS31080 – полотно середньої м’якості. Тканина злегка тягнеться, зберігаючи візерунок. Великі та дрібні квіти нашиті нитками зверху по сітці.
  • Малюнок на тканинах RS32152, RS32024 та RS32025 виконаний за допомогою комбінації комірок різного розміру. Такий візерунок виглядає практично непомітним, що робить його ще більше акуратним. Ви можете обрати жорстку основу RS32024 або RS32152, яка зовсім не тягнеться, або більш м’який та еластичний варіант RS32025.
  • Тканини-основи RS31080 и RS32193 мають гладку поверхню з акуратно нашитими візерунками. Полотна середньої жорсткості, злегка тягнуться.

Дані тканини можна використовувати як допоміжний або ж основний елемент весільної сукні. Спідниці, рукава, кейпи чи накидки будуть виглядати привабливо навіть без додаткового декору. Крім того, ви можете комбінувати основи з атласом, фатіном, гіпюром, крепом, прикрасити аплікаціями та стразами. Якщо скласти тканину у кілька шарів, можна отримати не тільки пишні спідниці, але і невагомі рукава, як у Supernova, або легкий наряд з рукавами-крильцями, як у Berta.

Також варто зазначити, що будь-який з перерахованих вище варіантів тканини, ви можете використовувати для створення сукні практично будь-якого крою. Вам необхідно тільки підібрати візерунок.

А обрати, як і чим доповнити основи, щоб ваш весільний аут фіт виглядав завершеним, можна, ознайомившись з нашим каталогом, або звернувшись до менеджерів Wedding Style.