Доставка і оплата

Скільки коштує доставка?

Вартість доставки залежить від кількох факторів: ваги, об’єму замовлення/посилки, способу доставки (до відділення чи за адресою) та відстані. Відправка здійснюється згідно з тарифами перевізника.

Які способи доставки можна обрати?

Ви можете забрати товар самостійно з магазину за адресою: Україна, м.Чернівці, вул. 4-Приміська, 1б. Або скористатися послугами перевізників. Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта». Доставка в інші країни – за домовленістю.

Коли я отримаю своє замовлення?

Замовлення надсилаємо в день оплати, якщо оплату здійснили не пізніше, аніж 16.00. Строки доставки залежать від поштової служби. В середньому, доставка територією України займає 1-2 дні, в залежності від місця призначення. Доставка закордон займає в середньому 10-15 днів.

Чи можлива доставка у вихідні?

Доставка замовлень здійснюється з понеділка по п’ятницю. Субота та неділя – вихідні.

Як відбувається оплата?

У випадку самовивозу з магазину, можна оплатити готівкою. Якщо замовлення передбачає доставку, тоді оплата здійснюється шляхом перерахунку грошових коштів на картку банку або розрахунковий рахунок ФОП у банку. Крім того, якщо ви перебуваєте за межами території України, можна оплатити шляхом перерахунку коштів через Western Union.

Можна оформити доставку накладним платежем?

Упаковка та доставка обраного товару здійснюється тільки після 100% оплати. Накладним платежем не відправляємо.

Ціна вказана в у.о. Як оплатити в іншій валюті?

Можлива оплата в іншій валюті. Конвертуємо відповідно до курсу, актуального в день оплати.

Чи можливе повернення або обмін товару?

Повернення або обмін товару можливий у разі помилки чи непорозуміння під час оформлення замовлення. Усі питання вирішуються індивідуально.

Як я можу з вами зв'язатися?

Ви можете зв’язатися з менеджером за телефонами на сайті, месенджери Viber/WhatsApp або написавши нам на електронну пошту.

свадебные ткани в Украине