tulle for a wedding dress

«Хочу бути принцесою», або як обрати сітку для весільної сукні?

Я не боюся прозорих суконь. Коли я всередині, вони вже не такі прозорі.

(Яніна Іпохорська)

Пишні сукні, як у принцес Disney, або ж сміливе напівпрозоре вбрання, яке підкреслює всю красу фігури нареченої … Абсолютно не важливо чому ви надасте перевагу, адже що б ви не обрали, фатін, або євросітка, з легкістю допоможуть втілити задумане.

Даний матеріал можна назвати універсальним. Наприклад, для пошиття приталених силуетів використовують м’яку еластичну сітку, для оборок спідницьжорсткий фатин, а для створення пишної сукні і весільної фати вибирають полотна середньої жорсткості.

Сітка для весільної сукні: особливості

Як ми вже зазначали вище, сітка буває різною. І все ж, варто більш детально розібратися з особливостями тканин з сітки, представлених в каталозі інтернет-магазину Wedding Style.

Розділити всі сітки ми можемо за певними критеріями: жорсткість і еластичність. Адже в залежності від того, яку модель сукні ви плануєте пошити, вам буде необхідний той чи інший різновид матеріалу.

  • Жорсткість сітки визначається розміром комірок і товщиною ниток. Тканини найбільшої жорсткості використовують для створення каркасних елементів сукні. Наприклад, використовуючи сітки FN059A (N59A), N82, N147, FN116 та FN117 ви зможете надати об’єму весільній сукні і без додаткових елементів. До того ж, вказані сітки стануть вдалим рішенням, якщо ви захочете створити об’ємні волани і дещо урізноманітнити класичний силует.
  • Найбільш універсальними для створення повітряних весільних або вечірніх суконь все таки залишаються сітки середньої жорсткості. Спідниці (об’ємні або прямі), рукави, корсет, фата або кейп – все це можна створити, використовуючи всього один вид сітки. В основному, даний вид сітки має середній показник еластичності. Полотно злегка тягнеться і добре тримає форму. Але важливо пам’ятати, що сітка – тонкий матеріал. Тому, щоб створити потрібний об’єм для святкового вбрання, може знадобитися велика кількість тканини. Так, на плаття в довжині максі може використовуватись 50 метрів і більше.

Надихнувшись ідеями дизайнерів, ви можете створити своє неповторне плаття. Сітки FN040, FN113, FN129, N53, N39AF, FN057S, N57A, N16(-1) та N99 стануть вашими вірними помічниками у творчих задумах.

  • М’яку євросітку часто використовують як основу для створення свого унікального малюнка. Вона не деформується під час роботи і піддається драпуванню. Комбінуючи на сітці аплікації, поєднуючи з вишитими гіпюрами або іншими тканинами, дизайнер може створити абсолютно різні образи, які задовольнять найвибагливіших наречених. Весільна сукня з євросітки додасть образу чутливості і привабливості, оскільки тканина добре розтягується, красиво і витончено облягає силует нареченої. До того ж, м’яку сітку часто використовують, щоб створити ефект оголеного тіла. М’яка сітка виглядає легко і невагомо. Спідниці, виконані з даного матеріалу – немов невагомі. Варто тільки подивитися на сукні Daria Karlozi, Lihi Hod і Milla Nova, щоб швидше розпочати пошук  м’яких еластичних сіток. З асортименту еластичних полотен ви зможете вибрати серед FN109, FN130, FN441, N16-1-S, N44, N70, N71, N94 та N110.

Незвичайні образи з м’якими сітками

Окрім того, на сайті Wedding Style представлені кілька м’яких сіток, таких як FN137 и FN132,які практично не тягнуться. Але, завдяки своїй м’якості і оригінальному візерунку, вони дозволяють створювати незвичайні образи. Наприклад, ви можете зробити акцент на корсеті весільної сукні за прикладом американського модельєра Oscar de la Renta.

Окремо серед м’яких еластичних сіток варто звернути увагу на актуальну сітку-гофре під артикулом P23-N56A. Цей різновид полотна дозволяє створювати пишні образи з використанням меншої кількості матеріалу. До того ж, сітка-гофре виглядає ефектно на трендових об’ємних рукавах.

       Важливо також пам’ятати, що тканина виконана з нейлонових ниток, тому, залежно від жорсткості, сітка для весільної сукні може бути дещо колючою. В такому випадку, під час пошиття необхідно застосовувати підкладку. Загалом, фатін, або ж сітка, тонкий, але досить практичний матеріал: його складно зім’яти, він витримує важку вишивку і з ним легко працювати.

У 2020 році дизайнери втілили всі таємні бажання наречених. Короткі пишні сукні, багатошарові спідниці, об’ємні рукави, напівпрозоре вбрання і навіть кейп замість фати. Найголовніше, ваші почуття, а ми з командою Wedding Style просто трішки допоможемо вам втілити мрії і створити разом з вами весільну казку.