цвета пантон 2022

Колір 2022: кілька слів про новий відтінок Pantone

Натхнення та енергія разом з постійністю та вірністю – усе це гармонійно поєднує в собі колір року 2022 від Pantone. «Very Peri» увібрав у себе краще з блакитного та червоного відтінків. І, до всього іншого, колір, створений спеціалістами Pantone, відмінно вписується у 2022 рік – рік Водяного Тигра.

Чому саме такий відтінок лавандового вибрали головним кольором року? Як повідомляють представники Інституту кольору, пошук провідного кольору починається задовго до його оголошення. Так, в період з весни й до осені команда Пантон вивчає чимало факторів, котрі впливають на визначення кольору року. Тенденції на подіумах, стрит-стайл фотографії, соціальні мережі (що публікують та які настрої панують у текстах користувачів) та інші деталі – усе це береться до уваги. І після зведення усіх факторів воєдино, вибирають або створюють головний відтінок року Pantone.

Колір року 2022 «Very Peri» у вільному перекладі звучить як «дуже гарний». За словами віцепрезидент Інституту кольору Pantone Лорі Прессман, зазначений провідний колір відображає усі глобальні інновації та трансформації, які відбуваються. Складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим напівтоном підкреслює широкі можливості, що відкриваються перед сучасним суспільством.

Представники команди Pantone також зазначили, що колір року 2022 символізує вплив пандемії на звичне життя. Разом зі змінами у суспільстві та переходом на віддалену роботу розширилися кордони реальності. І тепер цифрове та фізичне життя об’єдналися разом та стали єдиним цілим.

Реакції світу на колір Пантон 2022

Яскравий колір року зовсім не викликав здивування в модному середовищі. Очевидно, що Інститут кольору бездоганно дослідив сучасні віяння. Адже ще до офіційного анонсу, відтінок Very Peri (барвінок) гуляв у нарядах іменитих модельєрів. Наприклад, Леді Гага була одягнута у розкішне фіолетове вбрання на прем’єрі фільму «Дім Гуччі». Віцепрезидент США Камала Харріс для офіційного візиту обрала пальто в кольорі пантон 2022 від Christopher John Rogers. Зендая була помічена в легкому шифоновому наряді від Versace. Аня Тейлор-Джой для церемонії CFDA Fashion Awards також одяглася у вбрання в кольорі Very Peri, авторства Oscar de la Renta.

Lady Gaga
Lady Gaga
 
Аня Тейлор-Джой
Аня Тейлор-Джой

Після оголошення кольору Pantone 2022, трендові новинки з’явилися у різних сферах життя. Так, компанія Microsoft випустила спеціальну серію шпалер на робочий стіл Windows 11. Окрім того, в колаборації з Pantone вступили бразильський бренд Cariuma та Priority Bicycles. У результаті цих співпраць з’явилися колекція взуття та нові моделі ексклюзивних велосипедів у трендовому відтінку Very Peri.

Посмотреть эту публикацию в Instagram
 

Публикация от Cariuma® (@cariuma)

Посмотреть эту публикацию в Instagram
 

Публикация от Priority Bicycles (@ridepriority)

З чим поєднувати яскраві фарби?

Якщо вам подобається новий трендовий відтінок, але бентежить його агресивність, пропонуємо дізнатися, як комбінувати та з чим носити. Український дизайнер Андре Тан відзначив, що поєднувати Very Peri можна зовсім по-різному. Наприклад, якщо ви хочете створити більш строгий образ, тоді відмінним рішенням стане комбінування з класичними відтінками: сірим, чорним та білим. З іншого боку, щоб ваш образ вийшов з перчинкою, Андре Тан рекомендує додати до вбрання деталі в кораловому кольорі.

Підбираємо матеріали в трендовому кольорі з асортименту Wedding Style

Слово «wedding» у назві нашої компанії може сформувати думку, що ми продаємо тільки весільні матеріали. Це зовсім не так. Звісно, більшість товарів виконані в пастельних класичних весільних відтінках: білому або айворі. Але в каталозі також представлені й кольорові полотна. Так, подібні матеріали знаходяться у категоріях «Кольорові шантильї», «Елітний текстиль» та «Основні тканини».

Матеріали в кольорі Pantone 2022 знайшлися і в нашому асортименті. Пропонуємо кілька варіантів оригінального французького шантильї: полотно 870226 G94 та вузьке мереживо 01-023810-52 12cm LUR.

А також яскраві деталі для образів з відділу камінців Swarovski.

камінці в кольорі Пантон
5328 4,0mm PURPLE/VELVET
камінці в кольорі Pantone
1028 SS29 VIOLET
колір року Pantone
2028 SS34 TANZANITE

І, можливо, нам не вдасться потрапити ідеально в тон Very Peri, все ж намагатимемося наблизити вас до яскравого тренду року, що прийшов.