Мереживо шантильї для весільної сукні – обираємо кращі тканини на метраж

Мереживо шантильї можна назвати найніжнішою основою для весільного плаття. Тонке полотно й акуратний візерунок створюють особливим плетінням ниток. Мережива, які часто виконують без вишивки, стають гарною базою, коли шиють сукню.

Часто клієнти шукають можливості купити мереживо шантильї на метраж. Ми пропонуємо вам кілька варіантів мережева-основи з категорії «Шантильї».

Мереживо шантильї в асортименті інтернет-магазину Wedding Style

Квіткові візерунки и надзвичайно ніжне полотно створюють бездоганне поєднання. Така тканина ідеально підходить для того, щоб підкреслити ніжний та тонкий силует нареченої. У нашому невеликому відео-огляді ми розглянемо 7 варіантів мережива шантильї. І ми сподіваємося, що ви зможете підібрати саме те полотно, яке задовільнить ваші вимоги на усі 100%.

Яке французьке мереживо шантильї ми розглядаємо на відео:

   1. RS32107
   2. RS32073
   3. RS32162
   4. RS32274
   5. A0032A
   6. 6700 (D)
   7. RS32250

Перш ніж перейти до детальнішого розгляду тканин, пропонуємо піддивитися, як використовують тканину шантильї Rosa Clara та Prononovias.

RS32107. Мереживне полотно з квітковими мотивами. Тканина має гарні однакові краї зверху та знизу. Крупні квіти рівномірно розкидані по усьому полотну. Ширина шантильї – 1.4 м.

RS32073. Дуже акуратний суцільний малюнок. Сама тканина трішки тягнеться. Розташування візерунка на тканині дозволяє кроїти її, як завгодно.

RS32162. Квітковий візерунок зосереджений у формі букетів на полотні. Сам малюнок виконаний комбінованими нитками: матовими та блискучими. Завдяки такому поєднанню, тканина дещо переливається. Мереживо трішки тягнеться. Має 2 однакових краї: зверху та знизу.

RS32274. Тонше мереживне полотно з двома однаковими краями. Малюнок на тканині виглядає легко та ніжно. Полотно має легкий мерехтливий блиск.

A0032A. Це шантильї наразі доступне в магазині тільки у білому кольорі. Квітковий візерунок на полотні виконаний у формі зиґзаґу. Також має 2 невеликих однакових краї.

6700 (D). Полотно шантильї, яке відрізняється від інших за кольором. Візерунок на тканини виконаний комбінованими нитками. Завдяки тому, що у мережеві використовують золоту нитку, тканина має темніший відтінок.

RS32250. Шантильї-основа, яка йде без краю. Суцільний візерунок виглядає дуже акуратно. Тканина набагато м’якша, аніж попередні варіанти. Окрім того, дане мереживо досить еластичне.

Як поєднувати тканину шантильї?

Варто відзначити, що шантильї мереживо поєднується практично з усіма базовими тканинами. До того ж, зважаючи на легкий малюнок полотна, ви можете прикрасити весільну сукню різноманітними аплікаціями, стразами чи будь-якими декоративними елементами. Обирайте весільні тканини найвищої якості, щоб створити урочистий наряд, який підкорить усі серця.