Танцевальные ткани

Обираємо кращі тканини, щоб пошити костюм для танців

Сценічний костюм – це завжди яскраво, красиво та неймовірно святково. Густо розшиті тканини, багато об’ємних елементів та буяння фарб притягують усю увагу на сцену. Але, між іншим, костюм для танців, виконаний в ніжних пастельних відтінках, нічим не поступатиметься своїм «кольоровим» конкурентам. Важливо тільки правильно підібрати тканину для пошиття і вперед – творити красу.

Що найважливіше під час пошиття костюму для танців? Для початку, вам необхідно підібрати фасон. Далі, необхідно визначити, які тканини та декоративні елементи будуть використовуватися для сценічного костюму. Ось з цим ми вам якраз і допоможемо.

Давайте уявимо, що макет плаття ми вже намалювали. Тепер будемо обирати для нього тканину. Зазначимо, що танець чи будь-який інший виступ на сцені передбачає рух. І в танці, зокрема, є необхідність створювати об’єм та ефект безперервного руху. З такими задачами відмінно впораються тканини з накладними елементами, одна частина яких пришита до полотна, а інша – висить у повітрі. Якими можуть бути ці деталі? Абсолютно різними. Пір’я, бахрома чи підвіски з бісеру. Головне, щоб вони реагували на кожен ваш рух.

Тканина для сценічних костюмів в каталозі Wedding Style

Не варто думати, що наш магазин – це тільки безліч тканин для весільної сукні. Зовсім ні. Серед тисячного асортименту тканин ми обрали кілька особливих спеціально для вас. Використовуючи наші пропозиції, ви зможете втілити всі задумані ідеї для пошиття танцювальних костюмів.

Гарне мереживо без вишивки AB34468-N44 з невеликими накладними деталями створює ефект бахроми. Дана тканина універсальна. Ви можете використовувати її, щоб пошити тренувальний костюм чи плаття для сцени. Крім того, танцювальне плаття з даного гіпюра – це відмінна основа для створення повноцінного сценічного образу. Додайте тільки кристали Сваровскі і вуаля – повітряна, ніжна та елегантна танцювальна сукня готова! Зауважте, бахрому вам пришивати вже не потрібно, тобто ви економите час. А запальні ритми латини допоможуть вашому платтю ожити та заграти зовсім по-новому на паркеті.

Ткань с бахромой

Акуратний візерунок і нитки з бісеру – ось вона ваша база, щоб створювати ідеальні концертні костюми. AM34195-1F2BN44 – надихне вас на творчість з перших хвилин знайомства. І якщо раніше ви робили нитки з бісеру вручну, то зараз в цьому зовсім немає необхідності. Адже пошиття танцювальних костюмів з даною тканиною спрощує увесь процес. Ви можете використовувати розшите мереживо як для пошиття усього плаття, так і для його окремих елементів. До прикладу, скомбінуйте полотно з атласними тканинами від Wedding Style. Гладке боді доповніть розшитою спідницею, прикрасьте рукави або створіть оригінальні танцювальні брюки.

ткань для пошива танцевальных костюмов

Ніжне мереживо AM53156QF2B-N44 допоможе пошити плаття яскраве та стримане водночас. Трубчатий бісер, паєтки і стрази створюють гарний візерунок на полотні. Таке мереживо органічно виглядає і в костюмі для східних танців, і в костюмі для бальних танців, і в сценічних костюмах для вокалістів. Надихніться платтям австралійського бренду Leah Da Gloria та уявіть, який шикарний концертний образ ви зможете створити з нашим розшитим мереживом.

Виграшним дизайнерським рішенням під час пошиття плаття для сцени стане використання тканини з пір’ям. Адже пір’я в убранні знову повернулися на модний подіум. Не оминули такі тренди ані весільну, ані повсякденну, ані тим паче, сценічну моду. Інтернет-магазин тканин для втілення ідей пропонує кілька варіантів тканин з пір’ям. Так, ви можете обрати візерунок у вигляді хвиль (AM53344QUF2AB-N44), гарний квітковий малюнок (AM52981-1F2AB-N44) чи витончену абстракцію (AM52780-1QF2AB-N44). Яку б тканину для пошиття ви не обрали, готовий виріб без сумнівів буде притягувати до себе захоплені погляди.

Готовий розшитий пояс як елемент костюму для танців

Чи можемо ми використовувати розшитий пояс, щоб створити ефектний костюм для танців? Так, так і ще раз так. Завдяки такому декоративному елементу ми з легкістю зробимо акцент на потрібній частині плаття.

Так, східні танці передбачають, що увага буде зосереджена на стегнах або бюсті танцівниці. Так чому б не прикрасити розшитим вузьким мереживом ці складові сценічного костюму. Пояс для східних танців, виконаний з тканин магазину Wedding Style – це яскравий штрих у сценічному образі. Крім того, тканина з підвісками AM11532KFB-1-N99 буде ідеальною прикрасою танцювального ліфа.

Не варто упускати і той момент, що купити розшитий пояс варто і на плаття для бальних танців. Ви можете пришити його до поділу плаття, як це зробив відомий бренд Albina Dyla. До того ж, бахрому з бісеру AM14221-1B-N44 варто купити і для декорування танцювального костюму по всій довжині. Акуратні нитки з бісеру дозволяють також використовувати бахрому і для створення оригінальних аксесуарів. Наприклад, диско-перуку, як у Дженніфер Лопес легко повторити, якщо вдатися до допомоги розшитого поясу з нашого інтернет-магазину.

Варто пам’ятати, що танцювальні костюми практично не обмежені жодними рамками, окрім вимог відповідати віковій категорії. Обирайте тканини від Wedding Style, творіть, створюйте танцювальні шедеври, а наші менеджери вам завжди допоможуть і підкажуть.